Brafitting

Rozmiary stanika, a właściwy wybór biustonosza

Mała rzecz, która cię denerwuje. Każdego dnia używamy staników, aby poprawić ten mały szczegół.

Rozmiary stanika, czyli o czym należy pamiętać?

Automatycznie, rutynowo i zwykle nieświadomie. Jest to pas, który należy unieść – to drut, który rozciąga biustonosz do góry i klatka piersiowa opada lub wystaje z miseczki. Jeśli nadal zauważysz te drobne poprawki, czas spojrzeć na swój stanik, jeżeli wskazuje się na przyjęte rozmiary stanika.

Niektóre awarie da się naprawić, ale tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowego stanika. Przed zakupem należy sprawdzić przyczynę niezgodności, aby uniknąć błędów w przyszłości. Każdy z tych irytujących entuzjastów jest zwykle oznaką niewłaściwego dopasowania lub noszenia biustonosza, jeżeli wskazuje się na rozmiary stanika.

Aby biustonosz spełniał jak najlepiej swoją funkcję musi być w pełni dopasowany do naszych potrzeb i za każdym razem będzie inny. Z naszej strony zdecydowanie zalecamy wizytę u dmuchawki, która szybko dostrzeże wady stanika i przedstawi odpowiednie sugestie. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz lub nie chcesz przeprowadzać takich konsultacji, możesz spróbować sprawdzić niezgodności w nakierowaniu na przyjęte rozmiary stanika.

Jeśli stanik po założeniu dobrze wygląda to okazuje się, że trzeba go kilka razy dziennie ściągać, to najprawdopodobniej rozciąga się biust.

Im dłużej nosimy dany model i im częściej go nosimy, tym szybciej będzie się on zużywał – w dzisiejszych czasach większość biustonoszy wykorzystuje elastyczne włókna, które zmieniają się pod wpływem ciepła ciała (i częstego prania). Pamiętaj, że nawet najpopularniejsze, najpiękniejsze i najdroższe biustonosze z naszej kolekcji nie mogą pozbyć się tej funkcji, wystarczy ją po chwili wymienić. Jeśli choroba dotyczy stosunkowo nowych biustonoszy, oznacza to, że wybrany obwód jest za duży. Kupując nowy biustonosz prosimy o wybranie z tabeli rozmiarów niższego niż produkt, który nam bardzo przeszkadza. W związku z czym tak istotny okazuje się być rozmiar stanika. Zobacz więcej na https://byann.pl/pl/c/Biustonosze/19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *